Webové stránky

Webové stránky a prezentace

Tvorba webových prezentací, včetně návrhu designu. Tvorba webových aplikací i pro time-critical operace. K vývoji aplikací je užíváno převážně prostředí PHP, možností je i .NET a ASP, při maximálním využití AJAXu a prototypových knihoven JavaScriptu (např. PrototypeJS, jQuery, Script.Aculo.Us). Na tvorbě designu spolupracuji s grafickými studii, které mají dlouholeté zkušenosti.

Redakční systémy

Většina free administračních rozhraní nedokáže vyhovět dokonale všem potřebám zákazníka, proto mám vlastní, vyvíjené několik let a dotažené do dokonalosti s možností dalšího rozvoje a rozšíření.

Redakční systém je naprogramovaný způsobem, aby uživatele intuitivně a nenásilně vedl k plnění obsahu webu tak, aby obsah vyhovoval vyhledávačům (SEO optimalizace). Systém je pro uživatele jednoduchý, přehledný, snadno pochopitelný, editace obsahu je ve formátu WYSIWYG (what you see is what you get - tak, jak to vidíte, tak to bude), není nutná žádná znalost HTML. I tento text je vyplněn právě ve zmiňovaném redakčním systému.

Velkou výhodou redakčního systému je možnost překladu do libovolného počtu jazyků, přičemž pro 9 jazyků je již mnoho běžně používaných slov nebo slovních spojení předem přeloženo. Tyto překlady jsou dostupné pro češtinu, angličtinu, němčinu, italštinu, polštinu, francouzštinu, slovenštinu a maďarštinu.

Podrobnější informace o redakčním systému najdete zde.

Obchody, katalogy

Vytvořím i na míru internetový obchod. Můžete si říci, že se dají použít aplikace třetích stran, které jsou zdarma, ale ty mají některé, poměrně podstatné, nevýhody - například bývají poměrně jednoduše napadnutelné hackery, protože chyby v nich jsou všeobecně známé, ale hlavně se budete muset vy přizpůsobit aplikaci obchodu, místo aby se samotná aplikace přizpůsobila vám.

Nabízím i možnost exportu vašeho zboží ze shopu do systémů Zboží. cz a Heuréka.cz.
 

Optimalizace webu pro vyhledávače - SEO

Součástí tvorby webových stránek je i jejich optimalizace pro webové vyhledávače. Stránky, které jsem vyráběl, mají vysoký S-rank i PageRank, a to ve velmi krátké době a jsou velmi dobře vyhledatelné ve všech známých prohlížečích. Nenechte se napálit firmami, které se ohání dokonalou SEO optimalizací, ale ta má sloužit pouze jako zástěrka k tahání peněz z vaší kapsy, přičemž ve finále necháte takové stránky otestovat přislušnými nástroji a zjistíte, že jejich dohledatelnost a úprava zdrojových kódů je k ničemu.

Optimalizace není pouze jednorázová záležitost, proto se věnuji všem mým klientům průběžně a díky nástrojům, které poskytují pro webmastery vyhledávače, se snažím o průběžnou optimalizaci na vybraná klíčová slova.
 

Weby pro obce a města

Zabývám se taktéž tvorbou webových stránek pro obce a města. Stránky splňují normy dle platné legislativy ČR.

Volné šablony třeba pro vaše webové stránky

Další vzorové designy si můžete prohlédnout v sekci webdesign. Vyobrazené designu jsou zdarma. Pokud máte zájem o osobní a jedinečný design, dohoda je jistá.

AktualityWebové stránkyAplikace pro WindowsWebhostingServisKontakt
Milan Schembera
Žichlínek 258
56301 Lanškroun

tel. +420 776 677 776
mail milan@schembera.cz
qr code